Domki ogrodowe 

Jest 190 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 190 elementów
 • 3 700 zł

  Colz4 to świetny schowek na narzędzia w każdym gospodarstwie domowym. Pomieści rowery, meble ogrodowe na czas trwania zimy i odciąży garaż w składowaniu najpotrzebniejszych rzeczy.W Zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty, gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  3 700 zł
  W magazynie
 • 4 500 zł

  Colz6 to świetny schowek na narzędzia w każdym gospodarstwie domowym. Pomieści rowery, meble ogrodowe na czas trwania zimy i odciąży garaż w składowaniu najpotrzebniejszych rzeczy.W Zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty, gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 500 zł
  W magazynie
 • 4 100 zł

  W domku ogrodowym OLIV5 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 100 zł
  W magazynie
 • 4 600 zł

  W domku ogrodowym OLIV6 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 600 zł
  W magazynie
 • W domku ogrodowym OLIV7 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  5 000 zł
  W magazynie
 • 5 400 zł

  W domku ogrodowym OLIV9 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  5 400 zł
  W magazynie
 • 5 700 zł

  Prun9 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  5 700 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 6 200 zł

  Prun10 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  6 200 zł
  W magazynie
 • 6 700 zł

  Prun12 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  6 700 zł
  W magazynie
 • 6 300 zł

  Domek ogrodowy POMM10 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 300 zł
  W magazynie
 • 6 700 zł

  Domek ogrodowy POMM12 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 700 zł
  W magazynie
 • 7 200 zł

  Domek ogrodowy POMM14 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  7 200 zł
  W magazynie

Domek ogrodowy z drewna

Drewniane domki ogrodowe stanowią doskonałe urozmaicenie przydomowych działek. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalnemu zastosowaniu i niewielkiej cenie. To doskonałe miejsce do wypoczynku – świetnie spisują się przede wszystkim w miesiącach letnich. Dają schronienie w upalne dni, są idealne na imprezę lub przyjęcie, a ponadto mogą stanowić dodatkową przestrzeń noclegową. Domki ogrodowe wykorzystywane są także jako składziki na sprzęt sportowy oraz narzędzia. Jeśli w domu nie mamy wystarczająco dużo miejsca, by przechowywać niezbędne urządzenia, możemy umieścić je właśnie tam. To również rozwiązanie dla osób poszukujących niewielkiej przestrzeni np. do majsterkowania.

Wykonanie i montaż

Domek ogrodowy to inwestycja na lata. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w ofercie są wykonane z wysokiej jakości drewna świerkowego. Ponadto domek składa się z gotowych elementów przeznaczonych do samodzielnego montażu. Takie rozwiązanie nie wymaga angażowania profesjonalnej ekipy, a całość można złożyć na podstawie dołączonej instrukcji nawet w kilka godzin. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Budowa domku ogrodowego będzie wymagać przygotowania trwałego podłoża. W takim wypadku można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Konieczne będzie także utwardzenie gruntu, na którym zamierzamy postawić konstrukcję. Przed rozpoczęciem budowy należy go wyrównać oraz oczyścić z trawy, krzaków oraz chwastów.

Dostępne metraże domków ogrodowych

Drewniane domki ogrodowe dostępne są w wielu wariantach. Dzięki dużej ilości dostępnych metraży możemy dopasować konstrukcję do powierzchni ogrodu oraz własnych potrzeb. W ofercie Sodas znajdziemy domki o powierzchni od 6 do ponad 20 m2. To oznacza, że na budowę nie potrzebujemy pozwolenia (takie trzeba uzyskać dopiero w momencie, gdy całkowita powierzchnia konstrukcji przekracza 35 m2). Ponadto niektóre domki letniskowe są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, m.in. taras, wiatę, saunę lub przestrzeń przeznaczona do montażu wanny z hydromasażem.

Pokazuje 1 - 12 z 190 elementów
sodas