Domki ogrodowe 

Jest 225 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 225 elementów
 • 3 700 zł

  Colz4 to świetny schowek na narzędzia w każdym gospodarstwie domowym. Pomieści rowery, meble ogrodowe na czas trwania zimy i odciąży garaż w składowaniu najpotrzebniejszych rzeczy.W Zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty, gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  3 700 zł
  W magazynie
 • 4 500 zł

  Colz6 to świetny schowek na narzędzia w każdym gospodarstwie domowym. Pomieści rowery, meble ogrodowe na czas trwania zimy i odciąży garaż w składowaniu najpotrzebniejszych rzeczy.W Zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty, gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 500 zł
  W magazynie
 • 4 100 zł

  W domku ogrodowym OLIV5 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 100 zł
  W magazynie
 • 4 600 zł

  W domku ogrodowym OLIV6 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 600 zł
  W magazynie
 • W domku ogrodowym OLIV7 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  4 900 zł
  W magazynie
 • 5 400 zł

  W domku ogrodowym OLIV9 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  5 400 zł
  W magazynie
 • 6 000 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 000 zł
  W magazynie
 • 7 000 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  7 000 zł
  W magazynie
 • 5 700 zł

  Prun9 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  5 700 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 6 200 zł

  Prun10 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  6 200 zł
  W magazynie
 • 6 700 zł

  Prun12 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  6 700 zł
  W magazynie
 • 6 300 zł

  Domek ogrodowy POMM10 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 300 zł
  W magazynie

Domek ogrodowy z drewna

Domek ogrodowy jest marzeniem wielu osób, które posiadają działkę lub większy areał przy swoim domu. Często jest on montowany w ogrodzie, by pełnić funkcję miejsca wypoczynku lub składziku na sprzęt sportowy lub narzędzia. Wszystkie dostępne w naszym sklepie domki ogrodowe z drewna są solidnie wykonane z wysokiej jakości z drewna świerkowego doskonale służącego przez wiele lat. Dzięki czytelnej instrukcji są łatwe do samodzielnego i sprawnego montażu. Nasza bogata oferta obejmuje domki drewniane ogrodowe o różnej powierzchni oraz układzie drzwi i okien. Każdy z nich ma inny rozkład pomieszczeń. Niektóre posiadają również taras. Dodatkowo można odnaleźć tu domki ogrodowe na działkę składające się z dwóch kondygnacji. Nasze domki zbudowane są ze ścian wzmocnionych metalowymi prętami, a ich drzwi i okna posiadają podwójne szyby i uszczelkę z gumy izolacyjnej. Warto pamiętać o tym, że aby uzyskać optymalny rezultat, domek ogrodowy powinien być postawiony na równej, wolnej od trawy i utwardzonej powierzchni.

Pokazuje 1 - 12 z 225 elementów
sodas