Domki letniskowe 

Jest 171 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 171 elementów
 • 6 000 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 000 zł
  W magazynie
 • 7 000 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  7 000 zł
  W magazynie
 • 5 700 zł

  Prun9 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  5 700 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 6 200 zł

  Prun10 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  6 200 zł
  W magazynie
 • 6 700 zł

  Prun12 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  6 700 zł
  W magazynie
 • 6 300 zł

  Domek ogrodowy POMM10 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 300 zł
  W magazynie
 • 6 700 zł

  Domek ogrodowy POMM12 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 700 zł
  W magazynie
 • 7 200 zł

  Domek ogrodowy POMM14 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  7 200 zł
  W magazynie
 • 7 500 zł

  Domek ogrodowy RAIS10 dzięki grubszemu balikowi z którego jest wyprodukowany ma stabilniejszą konstrukcje. Ten średniej wielkości schowek na narzędzia wkomponuje się idealnie w krajobraz działek typu ROD. Na zamówienie możesz dostawić taras do domku. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  7 500 zł
  W magazynie
 • 8 200 zł

  Domek ogrodowy RAIS12 dzięki grubszemu balikowi z którego jest wyprodukowany ma stabilniejszą konstrukcje. Ten średniej wielkości schowek na narzędzia wkomponuje się idealnie w krajobraz działek typu ROD. Na zamówienie możesz dostawić taras do domku. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  8 200 zł
  W magazynie
 • Domek ogrodowy RAIS14 dzięki grubszemu balikowi z którego jest wyprodukowany ma stabilniejszą konstrukcje. Ten średniej wielkości schowek na narzędzia wkomponuje się idealnie w krajobraz działek typu ROD. Na zamówienie możesz dostawić taras do domku. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  8 700 zł
  W magazynie
 • 7 600 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Dwa okna na froncie powodują że domek jest bardziej doświetlony. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  7 600 zł
  W magazynie

Domek letniskowy z drewna

Wiele osób swoje wakacje spędza na działce. Osoby te przyjeżdżają rano, a wracają wieczorem, ponieważ na ich działce nie ma odpowiedniego miejsca noclegowego. Domek letniskowy z drewna jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu. W naszym sklepie można znaleźć domki letniskowe drewniane na sprzedaż, które spełnią wymagania każdego działkowicza. Nasze domki letniskowe na działkę cechuje niewiarygodna funkcjonalność. W ofercie znajdują się modele parterowe o różnej wysokości oraz dwupiętrowe, z kilkoma pomieszczeniami lub bez ścian wewnętrznych, z opcjonalnym tarasem lub bez niego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze domki drewniane letniskowe, sprzedaż których jest podstawową domeną naszej firmy, posiadają ściany wzmocnione metalowymi prętami w ramach systemu Anti-storm, a ich drzwi i okna wyposażone są w podwójne szyby i uszczelki z gumy izolacyjnej. Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie wykonane są z wysokiej jakości drewna świerkowego. Wszystkie domki letniskowe, sprzedaż których prowadzona jest przez nasz sklep, powinny być postawione na wyrównanym, wolnym od roślin i utwardzonym terenie, aby służyły jak najdłużej i jak najlepiej.

Pokazuje 1 - 12 z 171 elementów
sodas