Dla dzieci 

Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • 2 600 zł

  Plac zabaw TOMEK zaprojektowany został z myślą o starszych i młodszych dzieciach. Dwie huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica oraz lina do wspinaczki te wszystkie propozycje w jednym miejscu powodują że nie stracisz dziecka z oka na rzecz poświęcenia uwagi drugiemu.

  2 600 zł
  W magazynie
 • 2 500 zł

  Domek drewniany dla dzieci FELI to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  2 500 zł
  W magazynie
 • 3 300 zł

  Oferowane przez naszą firmę produkty są najwyższej jakości. Wykonane z dbałością o najmniejszy detal z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem i piękną ozdobą Państwa ogrodu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  3 300 zł
  W magazynie
 • 3 600 zł

  Domek drewniany dla dzieci SAMI to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 19 mm.

  3 600 zł
  W magazynie
 • 4 050 zł

  Domek drewniany dla dzieci HARY to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  4 050 zł
  W magazynie
 • 4 700 zł

  Domek drewniany dla dzieci OTTO to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  4 700 zł
  W magazynie
 • 4 300 zł

  Domek drewniany dla dzieci TOM to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  4 300 zł
  W magazynie
 • 3 400 zł

  Plac zabaw jest solidnie i estetycznie wykonany. Jego oyginalny wygląd powoduję że wspaniale komponuje w gażdym ogrodzie.

  3 400 zł
  W magazynie
 • 5 100 zł

  Domek drewniany dla dzieci GRET to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  5 100 zł
  W magazynie
 • 2 900 zł

  Domek drewniany dla dzieci AKSE to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  2 900 zł
  W magazynie
 • 4 000 zł

  Domek drewniany dla dzieci GRET to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 19 mm.

  4 000 zł
  W magazynie
 • 4 100 zł

  Domek drewniany dla dzieci HUK to niesamowity gadżet dla Twojego malucha. Prosty intuicyjny montaż pozwoli Ci, zrobić dziecku niespodziankę w jedno popołudnie. Dodatkowo jak pomalujesz go na różne kolory, będzie wyglądał jak z bajki Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 16 mm.

  4 100 zł
  W magazynie

Domki drewniane dla dzieci

Chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą frajdę? Nie wiesz, jak urozmaicić mu czas spędzany w ogrodzie lub na działce? Postaw na drewniany domek do zabaw! Sprawdź ofertę naszych produktów i wybierz model, który zachwyci twoją pociechę.

Domki drewniane dla dzieci. Zrób niespodziankę swojemu maluchowi!

Domki drewniane dla dzieci to wspaniały sposób na świetną zabawę. Domek postawiony w przydomowym ogrodzie lub na działce wypoczynkowej szybko stanie się ulubionym miejscem twojego malucha – tutaj naprawdę popuści wodzę swojej fantazji!

Każdy proponowany przez nas domek został wykonany z naturalnego, niemalowanego drewna, dzięki czemu przy odrobinie farby z łatwością dostosujesz go do upodobań swojego dziecka. Odpowiednie przystrojenie sprawi natomiast, że budynek zamieni się w prawdziwą chatkę z bajek. 

Jak to jest zrobione, czyli dane techniczne domków

Nasze domki dla dzieci są wykonane z najlepszej jakości naturalnego świerku. Przy odpowiedniej pielęgnacji materiał ten wykazuje się niezwykłą wytrzymałością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu chatka okazuje się inwestycją na lata.

Wszystkie nasze modele posiadają oryginalne rozmieszczenie drzwi i okien oraz charakteryzują się powierzchnią odpowiadającą potrzebom najmłodszych. Dodatkowo wiele z nich zostało wyposażonych w niewielki taras oraz praktyczną barierkę.

Miejsce pod domek. Jak je przygotować?

Przed instalacją domku w ogrodzie lub na działce, najpierw odpowiednio przygotuj teren, na którym zamierzasz go ulokować. Jak to zrobić? Wybrany obszar wypoziomuj, utwardź i wyrównaj. Następnie wyłóż go kostką brukową, bloczkami lub postaw na tradycyjną wylewkę. Upewnij się również, że nie jest on porośnięty, trawą, chwastami ani żadną inną roślinnością.

Nic prostszego, czyli montaż domków drewnianych dla dzieci

Projektując domki dla dzieci, nasi eksperci stawiają z jednej strony na wysoką jakość materiałów, z drugiej zaś na nieskomplikowaną konstrukcję budynków. Dzięki niej montaż proponowanych przez nas modeli okazuje się niezwykle prosty i możliwy do samodzielnego wykonania nawet przez osoby, które nie posiadają wcześniejszego doświadczenia w budownictwie. Jeśli jednak mimo wszystko wolałbyś nie podejmować się tego zadania, nasza firma oferuje również możliwość zamówienia dodatkowej usługi, w ramach której instalacji domku dokonają nasi wykwalifikowani pracownicy.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
sodas