Zadaszenia Easy z dachem poliwęglanowym 

Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zadaszenia z dachem poliwęglanowym

Zastanawiasz się, w jaki sposób podwyższyć standard swojego tarasu? Postaw na zadaszenia z dachem poliwęglanowym.

Zadaszenie tarasu. Dlaczego warto?

Jeśli uwielbiasz swój taras i chciałbyś móc spędzać na nim jeszcze więcej czasu, postaw na zadaszenie poliwęglanowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Przede wszystkim dlatego, że dach wykonany z poliwęglanu zapewni ci nie tylko niezwykły komfort, ale również znacząco zwiększy funkcjonalność twojego tarasu. Jak to możliwe? Dobrej jakości zadaszenie ochroni go przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i jednocześnie uodporni go na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki odpowiedniemu zadaszeniu ani deszcz, ani śnieg, ani nawet grad już nigdy nie przeszkodzą ci w odpoczynku na tarasie. Dodatkowo dach poliwęglanowy to świetny sposób na założenie zimowego ogrodu, w którym w końcu będziesz mógł uprawiać wszystkie swoje ulubione rośliny niemal przez cały rok.

Zadaszenia z dachem poliwęglanowym. Zalety

Poliwęglan to jeden z najpopularniejszych materiałów, z których wykonuje się zadaszenia tarasów. Jakie są jego zalety?

  •         Waga: poliwęglan jest niezwykle lekki – nawet dwukrotnie lżejszy od szkła;
  •         Wytrzymałość: tworzywo jest odporne na działanie tak niskich, jak i wysokich temperatur, mimo których zachowuje swoje kształty i kolor. Dodatkowo poliwęglan jest również niepodatny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz rzadko ulega uszkodzeniom mechanicznym;
  •         Światło: materiał przepuszcza światło słoneczne niemal w takim samym stopniu jak szkło. Jednocześnie delikatnie je rozprasza i sprawia, że w upalne dni jest ono zdecydowanie mniej uciążliwe;
  •         Izolacja akustyczna: poliwęglan świetnie sprawdza się podczas deszczu, skutecznie wyciszając hałas wywoływany przez krople uderzające w dach.

Stylowy taras. Dodatki do zadaszenia

Zadaszenia z dachem poliwęglanowymto nie tylko niezwykła funkcjonalność i związany z nią komfort, ale również niezaprzeczalny styl i elegancja. Jeśli zależy ci na naprawdę oryginalnym tarasie, postaw na jeden z proponowanych przez naszą firmę dachów poliwęglanowych i już dziś ciesz się swoim niezwykle stylowym patio. Za dodatkową opłatą możesz również zainstalować w zadaszeniu lampki typu LED, które sprawią, że atmosfera na tarasie stanie się naprawdę przytulna. Oprócz tego zdecyduj się także na montaż klasycznej i eleganckiej markizy, która w upalne dni stanie się wspaniałym źródłem przynoszącego ulgę cienia.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
sodas