Domki drewniane 

Jest 160 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 160 elementów
 • 7 300 zł

  W domku ogrodowym OLIV5 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  7 300 zł
  W magazynie
 • 8 000 zł

  W domku ogrodowym OLIV6 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  8 000 zł
  W magazynie
 • W domku ogrodowym OLIV7 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  8 800 zł
  W magazynie
 • 9 500 zł

  W domku ogrodowym OLIV9 zmieścisz najpotrzebniejsze narzędzia do pielęgnacji swojego ogrodu. grabie, kosiarkę, wąż ogrodowy i wiele innych. Powierzchnie domku możesz zaadoptować również jako schowek na meble ogrodowe podczas zimy Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  9 500 zł
  W magazynie
 • 4 800 zł

  Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, jako miejsce w którym możesz przechowywać narzędzia, meble ogrodowe, rowery oraz wiele innych rzeczy które zabierają miejsce w garażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  4 800 zł
  W magazynie
 • 4 300 zł

  Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, jako miejsce w którym możesz przechowywać narzędzia, meble ogrodowe, rowery oraz wiele innych rzeczy które zabierają miejsce w garażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  4 300 zł
  W magazynie
 • 4 000 zł

  Najmniejszy gabarytowo domek ogrodowy w naszej ofercie to idealne rozwiązanie schowka na grabie, szpadel, małe narzędzia ogrodnicze. Sprawdzi się tez jako przybudówka w każdym gospodarstwie domowy i schowek na drewno kominkowe. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  4 000 zł
  W magazynie
 • 9 100 zł

  Prun7 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  9 100 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 9 900 zł

  Prun9 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  9 900 zł
  W magazynie
 • 10 700 zł

  Prun10 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  10 700 zł
  W magazynie
 • 11 500 zł

  Prun12 to średniej wielkości schowek na narzędzia. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwie domowym i na działce typu ROD. Spokojnie zmieści się nim kosiarka, taczka, drabina i drobniejsze narzędzia. W zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty i gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość...

  11 500 zł
  W magazynie
 • 10 900 zł

  Domek ogrodowy POMM10 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  10 900 zł
  W magazynie

Domki drewniane

Posiadacze działek i przydomowych ogrodów cenią sobie możliwości, jakie otwiera przed nimi dodatkowa przestrzeń. By móc w pełni czerpać z niej radość, warto wyposażyć ją w dodatkowe udogodnienia. Dużą popularnością wśród działkowiczów cieszą się domki drewniane. To bardzo prosty i tani sposób na to, by urozmaicić zieloną przestrzeń, a także uczynić ją bardziej funkcjonaln

Szerokie zastosowanie domków

Popularność domków drewnianych wynika nie tylko z ich ceny, ale przede wszystkim z tego, że oferują szerokie możliwości zastosowania. Niewielka budka doskonale sprawdzi się jako składzik na sprzęty i narzędzia ogrodowe. Dodatkowo może posłużyć jako pracownia dla miłośników majsterkowania lub miejsce do przechowywania opału w miesiącach zimowych. Wśród oferowanych konstrukcji znajdują się także altany – doskonałe miejsce do wypoczynku i schronienie przed letnim deszczem lub promieniami słonecznymi. A jeśli chcemy zapewnić sobie lub swoim gościom maksymalny poziom komfortu, możemy zdecydować się na wyposażony we wszelkie udogodnienia domek letniskowy.

Domki drewniane najwyższej jakości

Solidny i wytrzymały domek drewniany to składowa dwóch czynników: solidnej konstrukcji oraz najwyższej jakości materiałów. W ofercie domków Sodas znajdziemy jedno i drugie – oferowane domki cechują się solidnym wykonaniem, a jednocześnie ich montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Po przygotowaniu podłoża (można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe) ukończenie całej konstrukcji może potrwać zaledwie kilka godzin. To duża oszczędność czasu, ale i pieniędzy – w końcu nie musimy inwestować w zatrudnianie profesjonalnej ekipy budowlanej. Ponadto wszystkie oferowane domki wykonane są z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Rozwiązanie w atrakcyjnej cenie

Ile wyniesie nas całkowity koszt budowy domku ogrodowego? Jeżeli dysponujemy odpowiednim, wyrównanym kawałkiem terenu, to cena takiego przedsięwzięcia ograniczy się jedynie do zakupu domku. Prace konstrukcyjne możemy przeprowadzić samodzielnie na podstawie dołączonej instrukcję. Ponadto budowa nie wymaga dodatkowych pozwoleń – trzeba je uzyskać dopiero w momencie, gdy całkowita powierzchnia konstrukcji przekracza 35 m2

Pokazuje 1 - 12 z 160 elementów
sodas