Domki drewniane 

Jest 165 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 165 elementów
 • 6 700 zł

  Domek ogrodowy POMM12 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  6 700 zł
  W magazynie
 • 7 200 zł

  Domek ogrodowy POMM14 ma kilka zastosowań. Bez problemu możesz jego wnętrze zaadoptować do weekendowego mieszkania np na działce typ ROD. Sprawdzi się jako składzik na firmowym podwórku. Możesz w nim przezimować meble ogrodowe. W Zestawie intuicyjna instrukcja do samodzielnego montażu. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  7 200 zł
  W magazynie
 • 8 300 zł

  Domek Ogrodowy Lila16 ze śmiałością pomieści stół, kanapę, barek oraz narzędzia ogrodowe typu kosiarka, drabina, grabie itp. Działkowicze związani z działkami typ ROD bardzo go sobie chwalą ze względu na szybki i łatwy montaż. Na życzenie klienta możemy zmontować domek oraz przygotować podłoże. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  8 300 zł
  W magazynie
 • 9 800 zł

  Domek Ogrodowy Sapi15 ze śmiałością pomieści stół, kanapę, barek oraz narzędzia ogrodowe typu kosiarka, drabina, grabie itp. Działkowicze związani z działkami typ ROD bardzo go sobie chwalą ze względu na szybki i łatwy montaż. Na życzenie klienta możemy zmontować domek oraz przygotować podłoże. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  9 800 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 10 400 zł

  Domek Ogrodowy Sapi17 ze śmiałością pomieści stół, kanapę, barek oraz narzędzia ogrodowe typu kosiarka, drabina, grabie itp. Działkowicze związani z działkami typ ROD bardzo go sobie chwalą ze względu na szybki i łatwy montaż. Na życzenie klienta możemy zmontować domek oraz przygotować podłoże. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  10 400 zł
  W magazynie
 • 2 900 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  2 900 zł
  W magazynie
 • 2 700 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  2 700 zł
  W magazynie
 • 2 500 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym np. jako miejsce do wypoczynku lub do przechowywania rowerów czy sprzętu ogrodniczego. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  2 500 zł
  W magazynie
 • 4 000 zł

  Niewielka powierzchnia domku ogrodowego Klara47 to odpowiedz na potrzeby działkowców amatorów którzy muszą gdzieś trzymać swoje narzędzia pracy i chronić je przed działaniem warunków atmosferycznych Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  4 000 zł
  W magazynie
 • 6 000 zł

  Domek ogrodowy Klara104 o powierzchni 10,4m2 wychodzi na przeciw działkowcom szukającym niewielkiego schronienia podczas weekendowych wypadów na działkę typu ROD. Idealnie sprawdzi się do wypoczynku jak i do schowania w nim najpotrzebniejszych narzędzi np drabina, kosiarka, motyka. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  6 000 zł
 • 7 700 zł

  Domek Ogrodowy Klara170 w prostu sposób można zaaranżować na pokój gościnny z aneksem kuchennym. Zmieszczą się w nim również narzędzia potrzebne do pracy na działce. Przeszklony front wpuszcza do domku bardzo dużo światła. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 28 mm.

  7 700 zł
  W magazynie
 • 3 700 zł

  Colz4 to świetny schowek na narzędzia w każdym gospodarstwie domowym. Pomieści rowery, meble ogrodowe na czas trwania zimy i odciąży garaż w składowaniu najpotrzebniejszych rzeczy.W Zestawie znajdziesz instrukcje, wkręty, gwoździe. Domek do samodzielnego zmontowania w jedno popołudnie. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 34 mm.

  3 700 zł
  W magazynie

Domki drewniane

Posiadacze działek i przydomowych ogrodów cenią sobie możliwości, jakie otwiera przed nimi dodatkowa przestrzeń. By móc w pełni czerpać z niej radość, warto wyposażyć ją w dodatkowe udogodnienia. Dużą popularnością wśród działkowiczów cieszą się domki drewniane. To bardzo prosty i tani sposób na to, by urozmaicić zieloną przestrzeń, a także uczynić ją bardziej funkcjonaln

Szerokie zastosowanie domków

Popularność domków drewnianych wynika nie tylko z ich ceny, ale przede wszystkim z tego, że oferują szerokie możliwości zastosowania. Niewielka budka doskonale sprawdzi się jako składzik na sprzęty i narzędzia ogrodowe. Dodatkowo może posłużyć jako pracownia dla miłośników majsterkowania lub miejsce do przechowywania opału w miesiącach zimowych. Wśród oferowanych konstrukcji znajdują się także altany – doskonałe miejsce do wypoczynku i schronienie przed letnim deszczem lub promieniami słonecznymi. A jeśli chcemy zapewnić sobie lub swoim gościom maksymalny poziom komfortu, możemy zdecydować się na wyposażony we wszelkie udogodnienia domek letniskowy.

Domki drewniane najwyższej jakości

Solidny i wytrzymały domek drewniany to składowa dwóch czynników: solidnej konstrukcji oraz najwyższej jakości materiałów. W ofercie domków Sodas znajdziemy jedno i drugie – oferowane domki cechują się solidnym wykonaniem, a jednocześnie ich montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Po przygotowaniu podłoża (można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe) ukończenie całej konstrukcji może potrwać zaledwie kilka godzin. To duża oszczędność czasu, ale i pieniędzy – w końcu nie musimy inwestować w zatrudnianie profesjonalnej ekipy budowlanej. Ponadto wszystkie oferowane domki wykonane są z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Rozwiązanie w atrakcyjnej cenie

Ile wyniesie nas całkowity koszt budowy domku ogrodowego? Jeżeli dysponujemy odpowiednim, wyrównanym kawałkiem terenu, to cena takiego przedsięwzięcia ograniczy się jedynie do zakupu domku. Prace konstrukcyjne możemy przeprowadzić samodzielnie na podstawie dołączonej instrukcję. Ponadto budowa nie wymaga dodatkowych pozwoleń – trzeba je uzyskać dopiero w momencie, gdy całkowita powierzchnia konstrukcji przekracza 35 m2

Pokazuje 13 - 24 z 165 elementów
sodas