Domki metalowe 

Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Domki ogrodowe metalowe

Każdy majsterkowicz marzy o miejscu, w którym będzie mógł przechowywać niezbędne sprzęty i narzędzia bez obaw o ich utratę bądź uszkodzenie. W naszych domach nie zawsze dysponujemy dodatkową przestrzenią. Istnieje jednak skuteczne i co najważniejsze, tanie rozwiązanie tego problemu. Metalowe domki ogrodowe doskonale sprawdzą się w roli przydomowych składzików i schowków.

Domki ogrodowe metalowe – dla sportowców i fachowców

Metalowe domki ogrodowe mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą przypaść do gustu nie tylko miłośnikom prac ogrodniczych. To oczywiście doskonałe miejsce na przechowywanie narzędzi, w tym kosiarek, myjek ciśnieniowych, grilla, mebli ogrodowych i wielu innych. Z takiego rozwiązania zadowoleni będą także miłośnicy aktywności fizycznej. W niewielkim schowku możemy umieścić kilka rowerów, sprzęt narciarski, przenośną bramkę do piłki nożnej bądź składany kosz do koszykówki. Solidna metalowa konstrukcja pozwala na ich bezpieczne przechowywanie, zwłaszcza w miesiącach jesienno-zimowych. Domki i schowki ogrodowe mogą stanowić również doskonałą alternatywę dla osób nieposiadających garażu. Takie elementy wyposażenia pojazdu jak np. opony, wymagają przechowywania w odpowiednich warunkach.

Solidna i bezpieczna konstrukcja

Metalowa konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość schowka. Domki wolnostojące są wykonane z blachy stalowej – cynkowanej ogniowo i powlekanej lakierem piecowym z poliamidem. Z kolei wszystkie wkręty i zawiasy wykonano ze stali nierdzewnej. Jej wysoka stabilność pozwala stawić opór nawet skrajnym warunkom atmosferycznym. Konstrukcja domku jest w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem – do 150 kg/m2 oraz siłę wiatru do 150 km/h. Ponadto zawartości strzeże zamek cylindryczny wyposażony w potrójną blokadę.

Rozmiary domków ogrodowych

Metalowe domki ogrodowe dostępne są w kilku różnych metrażach – od 1,2 do 8,7 m2. Ponadto w ofercie Sodas znajdują się także metalowe szafy i schowki narzędziowe, przeznaczone dla tych, którzy nie dysponują odpowiednią ilością miejsca do montażu

Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
sodas