Domki letniskowe z drewna 

Jest 133 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 133 elementów
 • 55 000 zł

  Kłajpeda to idealne rozwiązanie domku letniskowego na działce rekreacyjnej. Jeden duży pokój, dwa małe i antresola to pomieszczenia które można zaaranżować wedle uznania. Domek spokojnie pomieści od 4 do 8 i więcej osób. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  55 000 zł
  W magazynie
 • 33 000 zł

  Domek piętrowy Cran mont to idealne rozwiązanie domku letniskowego na niewielkiej działce rekreacyjnej. Spory taras i zadaszony balkon sprawiają ze domek staje się bardziej funkcjonalny. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm

  33 000 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 33 000 zł

  Domek letniskowy WILNO1 6,0m x 5,5m jest przeznaczony do ogrodu lub na działkę rekreacyjną. Świetnie sprawdzi się jako miejsce do wypoczynku. Domek jest przygotowany do samodzielnego zmontowania. Za dodatkową opłatą, domek może być zmontowany przez naszą firmę. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  33 000 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 23 900 zł

  Absolutny bestseller, domek letniskowy dla całej rodziny na zgłoszenie. Jego gabaryty idealnie wkomponują się w krajobraz działek typu ROD, lub innych niewielkich posesji. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 45 mm.

  23 900 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 36 500 zł

  Domek letniskowy Wenecja ma wszystko czego potrzebuje osoba na działce rekreacyjnej poza miastem. Solidna konstrukcja, różnej wielkości pokoje, zadaszony taras oraz przeszklony front domku.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 45 mm.

  36 500 zł
  W magazynie
 • 39 900 zł

  Domek letniskowy Wenecja ma wszystko czego potrzebuje osoba na działce rekreacyjnej poza miastem. Solidna konstrukcja, różnej wielkości pokoje, zadaszony taras oraz przeszklony front domku. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 45 mm.

  39 900 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 17 800 zł

  Absolutny bestseller, przeszklony front, zadaszony taras. Spełni swoją funkcje na działce rekreacyjnej jak i na działkach typu ROD. Powierzchnia wystarczająca do zaaranżowania w środku pokoju gościnnego wraz z aneksem kuchennym.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 45 mm.

  17 800 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 23 300 zł

  Gabaryty tego domku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom działkowcom związanym z działkami typu ROD. Średniej powierzchni domek z dużym tarasem jest stworzony własnie dla Nich. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  23 300 zł
  W magazynie
 • 14 400 zł

  Domek Ogrodowy Sapi15 ze śmiałością pomieści stół, kanapę, barek oraz narzędzia ogrodowe typu kosiarka, drabina, grabie itp. Działkowicze związani z działkami typ ROD bardzo go sobie chwalą ze względu na szybki i łatwy montaż. Na życzenie klienta możemy zmontować domek oraz przygotować podłoże. Materiał: naturalny Nordic świerk/sosna Ściany: grubość deski...

  14 400 zł
  W magazynie
 • 15 200 zł

  Domek Ogrodowy Sapi17 ze śmiałością pomieści stół, kanapę, barek oraz narzędzia ogrodowe typu kosiarka, drabina, grabie itp. Działkowicze związani z działkami typ ROD bardzo go sobie chwalą ze względu na szybki i łatwy montaż. Na życzenie klienta możemy zmontować domek oraz przygotować podłoże. Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 44 mm.

  15 200 zł
  W magazynie
 • 21 500 zł

  Domek letniskowy Madryt posiada duży zadaszony taras o powierzchni 14m2. Domek dla działkowców lubiących biesiadowanie w każdą pogodę. Na tarasie spokojnie zmieści się stół do którego usiądzie 8 osób  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 45 mm.

  21 500 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 14 900 zł

  Przeznaczony do ogrodu oraz na działkę. Świetnie sprawdza się jako miejsce do wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Zadaszony taras oraz przeszklony front domku to idealne miejsce na spędzenie chwili przy filiżance kawy lub herbaty.  Materiał: naturalny Nordic świerk Ściany: grubość deski 45 mm.

  14 900 zł
  Obniżka!
  W magazynie

Domki letniskowe z drewna

Posiadanie rozległej działki lub ogrodu to w dzisiejszych czasach niezwykłe udogodnienie. To doskonałe miejsce na wypoczynek, ucieczkę od miejskiego zgiełku i nieustającego hałasu. Niezależnie od tego, czy spędzimy tam weekend, tygodniowy urlop, czy też większość wakacji – obcowanie z naturą pozwala naładować baterie i w pełni się zrelaksować. Świetnym urozmaiceniem dodatkowej przestrzeni może okazać się domek letniskowy z drewna. Takie rozwiązanie pozwala czerpać jeszcze więcej radości z wypoczynku.

Domki na każdą pogodę

Posiadanie domku letniskowego ma wiele zalet. Rozmaite zastosowanie pozwala na wykorzystanie przestrzeni według naszych potrzeb. To przede wszystkim doskonałe miejsce do wypoczynku – niezależnie od pogody. W domku letniskowym możemy pozwolić sobie na wakacyjny relaks zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Jeśli nasze plany pokrzyżuje np. deszcz, możemy schronić się wewnątrz lub wypocząć na zadaszonym tarasie. Domki letniskowe z drewna przypadną do gustu także sportowcom. To przede wszystkim dodatkowa przestrzeń na przechowywanie sprzętu treningowego jak np. rowerów. Ważna jest także lokalizacja samej działki. Jeśli znajduje się w lesie lub na brzegu jeziora, otwierają się przed nami kolejne możliwości, jeśli chodzi o aktywny wypoczynek. W domku odpoczniemy po długim i wyczerpującym treningu. Domek posłuży także jako nocleg – dla gości lub wczasowiczów. W ten sposób może stać się nie tylko sposobem na letni wypoczynek, ale również dodatkowym źródłem dochodu.

Budowa domku letniskowego

Jak wygląda budowa domku letniskowego z drewna w praktyce? Wszystko zależy od wybranego rozwiązania. W wielu przypadkach proces budowy możemy przeprowadzić samodzielnie. Dołączona instrukcja pokaże jak wykonać całą konstrukcję krok po kroku. W przypadku domków o większych gabarytach zaleca się skorzystanie z pomocy fachowców. Przed rozpoczęciem budowy należy też odpowiednio przygotować powierzchnię działki. Teren powinien być wyrównany, utwardzony i oczyszczony z trawy, chwastów oraz krzaków. Domek można postawić na betonowej wylewce, bloczkach lub kostce.

Domki letniskowe – solidne i wytrzymałe

Domek letniskowy z drewna to inwestycja na lata. Rozwiązania oferowane przez firmę Sodas są niezwykle trwałe i niezawodne. Domki powstają z najwyższej jakości drewna świerkowego. Dodatkowo ściany wzmacniane są przy zastosowaniu systemu Anti-storm – szkielet budynku jest bardziej stabilny dzięki metalowym elementom konstrukcji.

Pokazuje 1 - 12 z 133 elementów
sodas