Z artykułu dowiesz się, gdzie postawić garaż na działce oraz jakie są wymogi prawne w tym zakresie. Podpowiemy również, na co zwrócić uwagę przy budowie garażu i wskażemy jego dobre umiejscowienie względem domu i ogrodu. Jeśli planujesz budowę garażu na swojej działce i zastanawiasz się, czy musisz zgłosić to do urzędu oraz jakie formalności należy spełnić, wyjaśniamy wszystkie kwestie.
Śniegi topnieją i zbliża się wiosna. To czas na pierwsze prace w ogrodzie. W artykule podpowiadamy, od czego zacząć i jakie wykonywać prace. Dowiesz się również, jakie kwiaty sadzimy wiosną w ogrodzie.
Praca, domowe obowiązki, dzieci i mnóstwo zajęć oraz rzeczy, o których codziennie musisz pamiętać – wszystko to sprawia, że na co dzień trudno się zrelaksować. A bez relaksu nie ma mowy o zdrowiu i dobrym samopoczuciu! Odpoczynek to nie tylko egzotyczne wakacje, wykorzystaj nasze sposoby na relaks – prace w ogrodzie, saunę czy chwilę z książką. Zobacz proste propozycje na odzyskanie spokoju ducha.
Jeśli mamy w domu kominek, musimy gdzieś przechowywać drewno na opał. W artykule opowiemy, jak przechowywać drewno, by nie nabierało wilgoci i dobrze służyło do palenia i ogrzewania domu. Przekonamy również, że przechowywane drewno może pełnić funkcję ozdobną – może świetnie dopełnić przestrzeń w środku oraz na zewnątrz.
Wiele osób zastanawia się, czy dla samochodu lepsza będzie wiata, czy może garaż. Obie formy mają wiele zalet, jednak to, którą z nich wybrać, musi być podyktowane własnymi preferencjami oraz środkami, którymi dysponujemy. W tekście przeanalizujemy obie te opcje, weźmiemy pod uwagę ceny i funkcje ochronne. Podpowiemy, co wybrać.
Showing 1 to 5 of 25 (1 Pages)
sodas