W dobie pandemii koronawirusa wielu z nas musi zrezygnować ze swoich urlopowych planów. Nie ma szans na zagraniczne wojaże ani dalekie wycieczki. Nie możemy udać się na wakacje all inclusive, a wielu z nas nawet po otwarciu hoteli będzie odczuwać niepokój związany z wyjazdami. Nic dziwnego – wszyscy dbamy o to, by wraz z rodziną zachować zdrowie. W takiej sytuacji najlepszym pomysłem na bezpieczne spędzenie wakacji jest pobyt na działce za miaste
Nadeszły trudne czasy. Obowiązkowa izolacja dla wielu z nas łączy się z koniecznością pracy zdalnej. Niestety – nasze mieszkania często nie są przystosowane do wykonywania w nich obowiązków zawodowych. Musimy mieć nieco wolnej przestrzeni, w której postawimy biurko. Potrzebujemy miejsca, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał. Szczęściarzami są ludzie, którzy mają do dyspozycji działki rekreacyjne lub większy ogród. Tam bez większego problemu
Gont bitumiczny to komfortowe i nowoczesne pokrycie dachowe charakteryzujące się wysokiej jakości bitumem (mieszanina substancji organicznych stałych lub ciekłych o dużej lepkości, zwykle czarna lub brunatnoczarna, zawierająca bituminy naturalne lub sztuczne), kładzionym na maty z włókna szklanego.
Ile kosztuje ogród zimowy? Jak zbudować ogród zimowy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku. Marzy ci się ogród zimowy? Oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć! Pierwsze ogrody zimowe pojawiły się już w XVI wieku. Ich głównym przeznaczeniem było zabezpieczenie roślin przed mrozem. Później, czyli na przełomie XVII i XVIII wieku, stały się zdecydowanie bardziej powszechne i służyły także jako pomieszczenie do wypoczynku.
Gdy jesteś posiadaczem działki i chcesz na niej wybudować swój drewniany domek letniskowy wystarczy abyś to zgłosił do odpowiedniego Urzędu. Na samy początku należy zaznaczyć, że w każdym Urzędzie mogą obowiązywać inne procedury. Czasem zdarza się również, że urzędnik ma własną interpretację przepisów. Poniższa treść jest podpowiedzią jak można dokonać zgłoszenia.
Showing 1 to 5 of 14 (1 Pages)
sodas