Zima to trudny czas nie tylko dla roślin, ale również dla budynków – zwłaszcza tych działkowych. Jak zabezpieczyć ogród i drewniany domek przed nadejściem chłodnych dni? Podpowiadamy.
Modny ogród krok po kroku. Jak go urządzić? Pięknie urządzony, zadbany i pełen zieleni ogród to marzenie większości z nas. Niestety, nie każdy może się cieszyć taką prywatną oazą roślinności. Ci, którzy mają tyle szczęścia, mogą sprawić, że przydomowy lub działkowy ogród stanie się prawdziwym azylem piękna i odpoczynku. Wystarczy trochę wolnego czasu, pieniędzy i kreatywność, by stworzyć roślinne cudo, w którym z radością będziemy spędzać wolne
Drewno stanowi bardzo popularny i powszechnie wykorzystywany budulec. Po dziś dzień stosuje się je do konstruowania m.in. domków letniskowych. By mieć pewność, że wzniesiona konstrukcja będzie solidna i wytrzymała, konieczny jest dobór i selekcja elementów. Co oznaczają klasy drewna i na jakiej podstawie dokonuje się klasyfikacji? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.
Domek letniskowy – doskonałe miejsce do relaksu i letniego wypoczynku. Przebywanie wśród natury i obcowanie z nią pozwala się odprężyć, zapomnieć o codziennych sprawach i naładować baterie. Doskonale wiedzą o tym Skandynawowie, którzy swoje zamiłowanie do naturalności przenoszą na grunt dekoratorski. Warto się tym inspirować podczas aranżowania własnych czterech kątów. Jak urządzić domek letniskowy w stylu skandynawskim?
W dobie pandemii koronawirusa wielu z nas musi zrezygnować ze swoich urlopowych planów. Nie ma szans na zagraniczne wojaże ani dalekie wycieczki. Nie możemy udać się na wakacje all inclusive, a wielu z nas nawet po otwarciu hoteli będzie odczuwać niepokój związany z wyjazdami. Nic dziwnego – wszyscy dbamy o to, by wraz z rodziną zachować zdrowie. W takiej sytuacji najlepszym pomysłem na bezpieczne spędzenie wakacji jest pobyt na działce za miaste
Showing 1 to 5 of 18 (1 Pages)
sodas