Drewno stanowi bardzo popularny i powszechnie wykorzystywany budulec. Po dziś dzień stosuje się je do konstruowania m.in. domków letniskowych. By mieć pewność, że wzniesiona konstrukcja będzie solidna i wytrzymała, konieczny jest dobór i selekcja elementów. Co oznaczają klasy drewna i na jakiej podstawie dokonuje się klasyfikacji? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.
Domek letniskowy – doskonałe miejsce do relaksu i letniego wypoczynku. Przebywanie wśród natury i obcowanie z nią pozwala się odprężyć, zapomnieć o codziennych sprawach i naładować baterie. Doskonale wiedzą o tym Skandynawowie, którzy swoje zamiłowanie do naturalności przenoszą na grunt dekoratorski. Warto się tym inspirować podczas aranżowania własnych czterech kątów. Jak urządzić domek letniskowy w stylu skandynawskim?
W dobie pandemii koronawirusa wielu z nas musi zrezygnować ze swoich urlopowych planów. Nie ma szans na zagraniczne wojaże ani dalekie wycieczki. Nie możemy udać się na wakacje all inclusive, a wielu z nas nawet po otwarciu hoteli będzie odczuwać niepokój związany z wyjazdami. Nic dziwnego – wszyscy dbamy o to, by wraz z rodziną zachować zdrowie. W takiej sytuacji najlepszym pomysłem na bezpieczne spędzenie wakacji jest pobyt na działce za miaste
Nadeszły trudne czasy. Obowiązkowa izolacja dla wielu z nas łączy się z koniecznością pracy zdalnej. Niestety – nasze mieszkania często nie są przystosowane do wykonywania w nich obowiązków zawodowych. Musimy mieć nieco wolnej przestrzeni, w której postawimy biurko. Potrzebujemy miejsca, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał. Szczęściarzami są ludzie, którzy mają do dyspozycji działki rekreacyjne lub większy ogród. Tam bez większego problemu
Gont bitumiczny to komfortowe i nowoczesne pokrycie dachowe charakteryzujące się wysokiej jakości bitumem (mieszanina substancji organicznych stałych lub ciekłych o dużej lepkości, zwykle czarna lub brunatnoczarna, zawierająca bituminy naturalne lub sztuczne), kładzionym na maty z włókna szklanego.
Showing 1 to 5 of 16 (1 Pages)
sodas